elektroinstalace, centrální vysávání

Centrální vysávače Husky

Centrální vysavače Husky s doživotní zárukou

Čistěji - dokonce i nejmenší částečky jsou pryč

Centrální vysávání Husky

Rozdíl je veliký. Klasický vysavač zpětně vyfukuje do prostoru prachové mikročástice, které tak znovu cirkulují ve vzduchu. Nový centrální vysavač HUSKY odstraňuje veškerý prach beze zbytku, pohltí dokonce i ty nejmenší částečky.

Motor centrálního vysavače si můžete nechat nainstalovat ve sklepě, garáži, dílně, sušárně, ve skříni atp... Odtud je vedeno potrubí k vysávacím zásuvkám rozmístěných po domě tak, aby 9m dlouhá hadice dosáhla všude tam, kde je potřeba vysávat. Přes kontakty v zásuvce a bezpečný 24V okruh se sepne výkonný motor centrálního vysavače. Vysávání probíhá v tichosti a bez námahy.

Manipulaci s těžkým a rozměrným vysavačem nahraďte lehkou a ohebnou hadicí. Přestaňte za sebou vozit špatně pohyblivý vysavač, který do všeho naráží.

Klasický vysavač několikrát pohltí stejné prachové částice, protože některé se zpětně dostanou do prostoru. Centrální vysavač HUSKY Vás zbaví prachu dokonale a Váš domov zůstane déle uklizený. Jinými slovy řečeno, méně uklízení a více času na něco jiného - přestaňte přemisťovat prach kolem sebe a začněte vysávat s HUSKY!

Výhody centrálních vysavačů
 • Nevíří prach – přefiltrovaný vzduch vyfukován mimo objekt
 • Ticho při vysávání – agregát je umístěn v nebytovém prostoru
 • Snadná manipulace – systém se spíná lehkou 9 m hadicí
 • Vysávání vody přímo do agregátu – největší výhoda HUSKY
 • AUTOMATIC-STOP a SOFT START chránící motor před poškozením
 • Instalace a servis zajištěnna celém území ČR
 • 5 let záruky – na kompletní dodávku systému včetně agregátu
Základní princip
 1. agregát je umístěn v nebytovém prostoru (garáž, sklep, kotelna)
 2. systém se spíná zasunutím hadice (9,5m) do vysavačové zásuvky
 3. úklid je tichý a snadný
 4. speciální lopatka odsaje smetí z podlahy do systému CV a ovládá se nohou
 5. velkou výhodou Husky je vysávání vody
 6. přefiltrovaný vzduch je vyfukován mimo objekt - nevíří se prach

Centrální vysavače Husky jsou ideální pro alergiky

Díky tomu, že jsou umístěny mimo pokoj, kde se právě vysává, tak zde nehrozí, aby se vysátý prach a alergeny vracely zpět. Umístění centrálního vysavače mimo obytné prostory (nejčastěji v garáži, komoře nebo na balkoně) je ten nejjednodušší princip, při kterém nemusíme už dokazovat kvalitu filtrů. Jednoduše řečeno, co centrální vysavač vysaje, projde trubním rozvodem až k jednotce a co nezachytí filtr, tak je vyfouknuto ven mimo obytné prostory. Jak centrální vysavače fungují, jste mohli také shlédnout v oblíbeném pořadu Rady ptáka Loskutáka a kliknutím na název jej můžete vidět znovu.

Výhody centrálního vysavače Husky

Zásadní výhodou centrálního vysavače je, že v žádném případě nevíří prach. Tento fakt nemusíme dokazovat, protože vychází z jednoduchého principu umístění centrální vysavačové jednotky mimo obytné prostory. Od této jednotky je veden potrubní systém k jednotlivým zásuvkám rozmístěným po domě tak, aby hadice o standardní délce 9 m dosáhla všude tam, kde je potřeba vysávat prach. Ten pak spolu se vzduchem projde hadicí a potrubím až k jednotce, kde je kvalitně přefiltrován a pak vyfouknut ven mimo dům. Nejjemnější částečky, pyly a alergeny 100% opouští uklízené prostory.

čtěte více

Nové vysávací jednotky Husky

Nová řada vysavačových jednotek, která je v prodeji od června 2010, má opět vynikající parametry sání, spolehlivé obtokové motory, AMETEK Lamb a Domel a samočistící filtry a nejlepším filtračním poměrem na trhu. Příslušenství má vysoce odolné hadice s 5letou zárukou a originální design.
Kontakt: HDB, spol. s r.o., Palackého 295, 290 01 Poděbrady, T: 325 615 377, E: hdb@hadebe.cz